ECS-7050MV-1000-BN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-7050MV-1000-BN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-7050MV-1000-BN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-7050MV-1000-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-7050MV-1000-BN-TR
Opis
XTAL OSC XO 100MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)