ECS-5032MV-500-CN-TR
Numer produktu DigiKey
XC3115TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3115CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3115DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-5032MV-500-CN-TR
Opis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-5032MV-500-CN-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
8mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)