ECS-480-8-47Q-JTN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2898TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2898CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2898DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-480-8-47Q-JTN-TR
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-480-8-47Q-JTN-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
48 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)
Pojemność obciążenia
8pF