ECS-480-10-37B2-RWN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-480-10-37B2-RWN-TR
Opis
CRYSTAL 48 MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48 MHz ±15ppm Kryształy 10pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-480-10-37B2-RWN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
48 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)