ECS-400-8-47B2-CKM-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-400-8-47B2-CKM-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-400-8-47B2-CKM-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-400-8-47B2-CKM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-400-8-47B2-CKM-TR
Opis
CRYSTAL 40.000 MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)