ECS-400-8-47-JTN-TR
Numer produktu DigiKey
XC1970TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1970CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1970DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-400-8-47-JTN-TR
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-400-8-47-JTN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)