ECS-400-8-33Q-JES-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-400-8-33Q-JES-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-400-8-33Q-JES-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-400-8-33Q-JES-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-400-8-33Q-JES-TR
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-400-8-33Q-JES-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
8pF