ECS-40-20-5PXDU-TR
Numer produktu DigiKey
XC1524TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1524CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1524DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-40-20-5PXDU-TR
Opis
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 150 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-40-20-5PXDU-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość
4 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,189" (11,40mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm