ECS-40-20-5PX-TR
Numer produktu DigiKey
XC1238TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1238CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1238DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-40-20-5PX-TR
Opis
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 150 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-40-20-5PX-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
4 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,189" (11,40mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm