ECS-3963-500-AU-TR
Numer produktu DigiKey
XC1892TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1892CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1892DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-3963-500-AU-TR
Opis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-3963-500-AU-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)