ECS-384-8-36Q-CKY-TR
Numer produktu DigiKey
XC2539TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2539CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2539DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-384-8-36Q-CKY-TR
Opis
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38.4 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-384-8-36Q-CKY-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
38.4 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
8pF