ECS-.327-6-12-C-TR
Numer produktu DigiKey
XC2291TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2291CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2291DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-.327-6-12-C-TR
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±10ppm Kryształy 6pF 90 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-.327-6-12-C-TR Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (2x1,2)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
6pF