ECS-.327-12.5-13X-C
Numer produktu DigiKey
50-ECS-.327-12.5-13X-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECS-.327-12.5-13X-C
Opis
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±10ppm Kryształy 12,5pF 35 kOhms Puszka cylindryczna, promieniowa
Kategoria
Pojemność obciążenia
12,5pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 kOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,244" (2,10mm x 6,20mm) (śr. x dł.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,244" (6,20mm)