ECS-3225MVQ-320-CN-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-3225MVQ-320-CN-TR |
Opis | XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,7V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-3225MVQ-320-CN-TR Modele |
Kategoria | Stabilność częstotliwości ±25ppm |
Prod. | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Seria | Prąd - zasilania (maks.) 10mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Wyjście HCMOS | Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.) 10µA |
Napięcie - zasilania 1,7V - 3,6V |