ECS-3225MVQ-320-CN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-3225MVQ-320-CN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-3225MVQ-320-CN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-3225MVQ-320-CN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-3225MVQ-320-CN-TR
Opis
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,7V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-3225MVQ-320-CN-TR Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
10µA
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,6V