ECS-3225MV-250-CN-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-3225MV-250-CN-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-3225MV-250-CN-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-3225MV-250-CN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-3225MV-250-CN-TR3
Opis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-3225MV-250-CN-TR3 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
4mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)