ECS-320-6-47B-CTN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-320-6-47B-CTN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-320-6-47B-CTN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-320-6-47B-CTN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-320-6-47B-CTN-TR
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-320-6-47B-CTN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)