ECS-320-12-37B-7KM-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-320-12-37B-7KM-TR |
Opis | CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32 MHz ±7ppm Kryształy 12pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-320-12-37B-7KM-TR Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 12pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 50 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 32 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2x1,6) |
Stabilność częstotliwości ±10ppm | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±7ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,020" (0,50mm) |