ECS-320-12-37B-7KM-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-320-12-37B-7KM-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-320-12-37B-7KM-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-320-12-37B-7KM-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-320-12-37B-7KM-TR
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Szczegółowy opis
32 MHz ±7ppm Kryształy 12pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-320-12-37B-7KM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±7ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)