ECS-320-10-37-CHN-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
32 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECS-320-10-37-CHN-TR
Numer produktu DigiKey
XC3038TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ECS-320-10-37-CHN-TR
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-320-10-37-CHN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)