ECS-300-10-33B-CKM-TR
Numer produktu DigiKey
XC2521TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2521CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2521DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-300-10-33B-CKM-TR
Opis
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-300-10-33B-CKM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
30 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)