ECS-270-10-36Q-ES-TR
Numer produktu DigiKey
XC2187TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2187CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2187DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-270-10-36Q-ES-TR
Opis
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-270-10-36Q-ES-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
27 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
10pF