ECS-260-8-47Q-CKM-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-260-8-47Q-CKM-TR |
Opis | CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 26 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-260-8-47Q-CKM-TR Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 150 Ohms |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 26 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (1,6x1,2) |
Stabilność częstotliwości ±10ppm | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±10ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,014" (0,35mm) |
Pojemność obciążenia 8pF |