ECS-260-8-30B-CKM
Numer produktu DigiKey
XC1844TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1844CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1844DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-260-8-30B-CKM
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 30 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-260-8-30B-CKM Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)