ECS-260-10-33QZ-TR
Numer produktu DigiKey
XC2356TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2356CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2356DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-260-10-33QZ-TR
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz ±15ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-260-10-33QZ-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
10pF