ECS-2520SMV-250-FP-TR
Numer produktu DigiKey
XC3185TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3185CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3185DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-2520SMV-250-FP-TR
Opis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-2520SMV-250-FP-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)