ECS-2520Q-33-260-BS-TR
Numer produktu DigiKey
XC2816TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2816CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2816DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-2520Q-33-260-BS-TR
Opis
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-2520Q-33-260-BS-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd - zasilania (maks.)
7mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)