ECS-2520Q-25-270-DP-TR
Numer produktu DigiKey
XC2246TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2246CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2246DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-2520Q-25-270-DP-TR
Opis
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-2520Q-25-270-DP-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
5,5mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)