ECS-2520Q-18-330-BS-TR
Numer produktu DigiKey
XC2813TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2813CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2813DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-2520Q-18-330-BS-TR
Opis
XTAL OSC XO 33.0000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-2520Q-18-330-BS-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
3mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)