ECS-2520MVLC-040-BN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-2520MVLC-040-BN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-2520MVLC-040-BN-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-2520MVLC-040-BN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-2520MVLC-040-BN-TR
Opis
XTAL OSC XO 4.0MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
1,8mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)