ECS-2520MV-250-BL-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-2520MV-250-BL-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-2520MV-250-BL-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-2520MV-250-BL-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-2520MV-250-BL-TR
Opis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-2520MV-250-BL-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
7mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)