ECS-2520MV-250-BL-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-2520MV-250-BL-TR |
Opis | XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 9 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-2520MV-250-BL-TR Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 1,6V - 3,6V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±50ppm |
Seria | Temperatura robocza -10°C - 70°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 7mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2,5x2) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,035" (0,90mm) |