ECS-250-18-33-JGN-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-250-18-33-JGN-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-250-18-33-JGN-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-250-18-33-JGN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-250-18-33-JGN-TR3
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)