ECS-250-10-37Q-EN-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ECS Inc.
W magazynie: 3 243
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ECS Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Ecliptek
Abracon LLC
W magazynie: 2
Ecliptek
W magazynie: 335
Fox Electronics
ILSI
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECS-250-10-37Q-EN-TR
Numer produktu DigiKey
ECS-250-10-37Q-EN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ECS-250-10-37Q-EN-TR
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ECS-250-10-37Q-EN-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Pojemność obciążenia
10pF