ECS-245.7-20-5PX-TR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 1 203
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
24.576 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 30 Ohms HC-49/US