ECS-245.7-20-3X-EN-TR
Numer produktu DigiKey
XC1797TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1797CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1797DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-245.7-20-3X-EN-TR
Opis
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.576 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 50 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-245.7-20-3X-EN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
24.576 MHz
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,161" (7,00mm x 4,10mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,091" (2,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm