ECS-245.7-18-30B-JEM-TR
Numer produktu DigiKey
XC2584TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2584CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2584DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-245.7-18-30B-JEM-TR
Opis
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
24.576 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 30 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-245.7-18-30B-JEM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
24.576 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)