ECS-245.7-10-33-AGL-TR
Numer produktu DigiKey
XC2960TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2960CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2960DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-245.7-10-33-AGL-TR
Opis
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
24.576 MHz ±25ppm Kryształy 10pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-245.7-10-33-AGL-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Częstotliwość
24.576 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)