ECS-240-8-47-JTN-TR
Numer produktu DigiKey
XC1974TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1974CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1974DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-240-8-47-JTN-TR
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Szczegółowy opis
24 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-240-8-47-JTN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)