ECS-240-20-33-TR
Numer produktu DigiKey
XC1141TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1141CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1141DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-240-20-33-TR
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±50ppm Kryształy 20pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-240-20-33-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)