ECS-240-10-37-CWN-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-240-10-37-CWN-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-240-10-37-CWN-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-240-10-37-CWN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-240-10-37-CWN-TR3
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-240-10-37-CWN-TR3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)