ECS-221-12-33Q-JES-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 8 114
Arkusz danych
22.1184 MHz ±20ppm Kryształy 12pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECS-221-12-33Q-JES-TR
Numer produktu DigiKey
ECS-221-12-33Q-JES-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ECS-221-12-33Q-JES-TR
Opis
CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-221-12-33Q-JES-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
22.1184 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
12pF