ECS-200-8-30Q-VY-TR
Numer produktu DigiKey
XC3150TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3150CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3150DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-200-8-30Q-VY-TR
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz ±30ppm Kryształy 8pF 40 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-200-8-30Q-VY-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Kryształ MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość
20 MHz
Obudowa / skrzynia
Stabilność częstotliwości
±150ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)