ECS-184.3-18-33-JGN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2307TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2307CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2307DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-184.3-18-33-JGN-TR
Opis
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.432 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-184.3-18-33-JGN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
18.432 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)