ECS-184-20-3X-EN-TR
Numer produktu DigiKey
XC1794TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1794CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1794DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-184-20-3X-EN-TR
Opis
CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.432 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 50 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-184-20-3X-EN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
18.432 MHz
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,161" (7,00mm x 4,10mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,091" (2,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm