ECS-184-18-5PX-TR
Numer produktu DigiKey
XC1285TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1285CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1285DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-184-18-5PX-TR
Opis
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.432 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-184-18-5PX-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Częstotliwość
18.432 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,189" (11,40mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm