ECS-184-18-30B-JEM-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 427
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 2 936
Arkusz danych
18.432 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECS-184-18-30B-JEM-TR
Numer produktu DigiKey
XC2691TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ECS-184-18-30B-JEM-TR
Opis
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ECS-184-18-30B-JEM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
18.432 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)