ECS-166.666-12-36-AGM-TR
Numer produktu DigiKey
XC3009TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3009CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3009DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-166.666-12-36-AGM-TR
Opis
CRYSTAL 16.66667MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16.66667 MHz ±25ppm Kryształy 12pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-166.666-12-36-AGM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
16.66667 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)