ECS-163.84-10-36B2-CTN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-163.84-10-36B2-CTN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-163.84-10-36B2-CTN-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-163.84-10-36B2-CTN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-163.84-10-36B2-CTN-TR
Opis
CRYSTAL 16.384MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16.384 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
16.384 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)