ECS-1612MV-192-CN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2828TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2828CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2828DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-1612MV-192-CN-TR
Opis
XTAL OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.2 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-1612MV-192-CN-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
4mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)